Barvy PANDOMO

Stěrky PANDOMO jsou vyráběny v základní bílé barvě a do požadované barvy se tónují barevným pigmentem.  Pokud si požadovaný odstín nevyberete podle stupnice nabízené výrobcem, tak Vám nabízíme individuální tónování, kdy požadovanou barvu mícháme přímo na místě / zakázce dle Vašich instrukcí nebo barvy Vašeho interiéru nebo vzorků jako například dlažby, obkladů, kamene, pohledového betonu a podobně.  Jako další možnost je barvení dle mezinárodně uznávané stupnivce RAL (RAL je reg. obch. značka RAL German Institute for Quality Assurance and Certification e.V.). Všechny tištěné vzorníky jsou přibližným vodítkem k dosažení požadované barvy, která je vždy velmi podobná, ale nikdy není 100% shodná. Tato drobná odchylka je dána tiskem katalogů + druhem zvolené povrchové úpravy (lakování, olejování).

Základní barvy PANDOMO 1-5 (od roku 2006)

Aplikací stěrek jdou vytvořit i vícebarevné barevné kreace, kdy výsledná plocha může připomínat například přírodní kámen, kůru stromu nebo prolínání odstínů podobné například duhové kuličce nebo cigaretovému kouři. Takto zhotovené podlahy nebo stěny mají vždy originální a nenapodobitelný vzhled podtrhující ruční aplikaci a Vaše osobité požadavky. Na nový povrch jdou aplikovat loga, obrazce, navigační systémy a podobné dekorace.

Doplňkové barvy PANDOMO 1-5/10 (od roku 2010)

Exkluzivně u nás nabízená Francouzská kolekce 56ti nových barev PANDOMO  11/2013 

Vzorník odstínů  RAL, které lze také namíchat.

 

Výrobce stěrek PANDOMO zprovoznil internetový plánovač barev pro stěny a podlahy PANDOMO. Po otevření zde napsaného odkazu můžete plánovat a libovolně měnit barevné kombinace a najít tak odstíny, které budou vyhovovat Vašim představám nejlépe. Plánovač nabízí barevnou řadu PANDOMO 1-5/10.

 

. . . . . . . . . . . .  http://designtool.ardex-pandomo.com/  . . . . . . . . . . . .

 _______________________________________________________________________________________________

Katalogy s barevným vzorníkem ve formátu PDF:

Pandomo barvy katalog 2012 PANDOMO stěny – katalog 2006 PANDOMO barvy Francouzská kolekce 2012 prezentace AB Parket Velká kniha PANDOMO 2010 – EN Pandomo barvy stěny + podlahy – DE

 

POZOR – prezentované barvy mohou být zkresleny druhem a nastavením Vašeho monitoru.