Hlavní menu

BETONOPTIK - BAREVNÉ STĚNY


POHLEDOVÉ STĚRKY ZA PŘÍZNIVÉ CENY

Zájemcům o barevné stěrky na stěny bez divokého mramorování jako u stěrek PANDOMO nabízíme stěrky BETONOPTIK® s hladkým, klidným a nadčasovým provrchem který se neokouká. Stěrky BETONOPTIK® jsou vhodné do obytných i komerčních prostor, kde díky své zajímavé struktuře vytvoří elegantní a designový povrch. Stěny ze stěrky BETONOPTIK® nemají spáry jako obklady, nešpiní se a snadno se tak udržují. Stěrky Vám nabízíme v široké barevné kolekci čítající

cca 300 odstínů, které mezi sebou jdou i vzájemně kombinovat. Stěny zhotovené ze stěrky BETONOPTIK® vám nabízíme ve vyhlazeném provedení bez výrazné struktury v řadě „FINE„nebo s pórovitým, ale na dotek hladkým povrchem v řadě „STRUKTUR„. Vzhledem k zajímavé ceně je naše nabídka stěrek BETONOPTIK® zajímavou alternativou k dražším povrchům a během krátké doby se stala velmi oblíbenou a žádanou úpravou stěn v privátních i veřejných prostorech.

Stěrky BETONOPTIK® vytváří ve Vašem interiéru příjemné a luxusní povrchy,  jednoduše nahradí obklady nebo vytvoří dekorativní prvky v interiéru. Naše aplikace začíná přípravou podkladu, který se zpevní a srovná flexibilním lepidlem s perlinkou. Poté se natahuje a hladí barevná stěrka, která se po uschnutí brousí a lakuje odolným matným lakem případně ošetřuje patinou.

Katalog BETONOPTIK ve formátu  PDF:

. . . .   Prohlížeč katalogů pro formát  pdf „ADOBE Reader“ …….  odkaz pro stažení .

Přímý odkaz na stránky pohledových stěrek . . . . BETONOPTIK

___________________________________________________________________________________