Hlavní menu

Půjčování brusek na parkety


Půjčování brusek na parkety

Šikovným zájemcům o renovaci dřevěných podlah nabízíme od roku 1996 zapůjčení parketové brusky Läegler PROFIT nebo ELF. Jedná se o válcovou brusku s vlastním odsáváním nabroušeného prachu. Do brusky se jednoduše nasouvají lepené pásy brusného papíru a její obsluha je velmi jednoduchá podobná sekačce na trávu. Při zapůjčení brusky na den s ní zvládnete obrousit / zrenovovat cca 30 – 50 m2 dřevěné podlahy. Pokud jsou Vaše podlahy větší, vyplatí se Vám zapůjčení brusky na víkend, kdy ji máte 3 dny za cenu pouze dvou.

Sazby pro zapůjčení brusek

Všední den – normální zapůjčení – taxa za jeden den – 24 hodin ( 9:00 – 9:00 následujícího dne ) . . . . . . . . . . .799,- Kč

Dlouhodobé půjčení  – Tento způsob je vhodný pro větší renovace nebo firmy které  vlastní brusku nemají. V tomto případě je základní sazba zvýhodněna o -15 % oproti klasickému půjčovnému. Dlouhodobé půjčení je podmíněno minimální dobou od 10ti kalendářních dnů po sobě jdoucích a zálohou  15 000,- Kč

Zvýhodněné zapůjčení – zapůjčení brusky od pátku do pondělí (3 dny) je účtován zvýhodněnou sazbou se slevou -30%, cena po slevě činí pouze  559,- Kč / den.

Podmínky pro zapůjčení brusek

K zapůjčení potřebujete 2 doklady totožnosti  (op. +  pas nebo r. list  nelze ř.p.) a zálohu  7 000,-,  která Vám při vrácení brusky bude vrácena. Bruska se půjčuje od 9:00 a vrací do následujícího dne v  8:30,  jinak je účtován další den, na který se mohla zapůjčit jinému zájemci.