Hlavní menu

EPOCEM - VODĚODOLNÉ STĚRKY


EPOCEM ® – Je moderní materiál na stěny a podlahy, který je díky svému bezespárému a velmi odolnému povrchu obzvlášť vhodný pro použití v prostorech trvale zatížených vodou jako je například koupelna, bazénová místnost, stěna za kuchyňskou linkou. Díky svému složení EPOXID + CEMENT (EPOCEM) se hotové plochy vyznačují extrémní pevností i tvrdostí (46,9 N/mm2 oproti běžným 30-35) a jsou tak vhodné pro aplikace do komerčních prostor jako jsou chodby, venkovní plochy, obchody,  recepce, schodiště nebo vstupní části domů.

Výrobcem tohoto voděodolného systému je švýcarská firma SIKA s dlouholetou tradicí (od r. 1910) v izolačních materiálech a i díky tomu Vám na všechny naše realizace ze stěrky EPOCEM můžeme nabídnout naši prodlouženou záruku v trvání 36 měsíců (podpořenou zázemím renomovaného výrobce).

Povrchy ze stěrky EPOCEM se dají libovolně barvit podobně jako je tomu u stěrek PANDOMO nebo DECO+R. U mnoha našich realizací nahradil sofistikovaný EPOCEM dnes již zastaralý a překonaný BETONEPOX.

Výrobce o EPOCEMU® . . . . . .

EPOCEM vychází z osvědčených průmyslových a vysoce odolných materiálů, které jsou úspěšně aplikovány celosvětově již více jak 20 let. EPOCEM je stěrkový tenkovrstvý materiál s obsahem cementu, jehož složení je modifikováno emulzí z epoxidové pryskyřice. Povrchy opatřené stěrkou EPOCEM® mají charakteristický vzhled s typickou strukturou, která vzniká originální ruční aplikací každého řemeslníka.

Film z aplikace stěrek EPOCEM . . . . . . . VIDEO  EpoCem

Materiál je vysoce odolný mechanickému a chemickému namáhání, je také odolný mrazu. Jeho unikátní vlastnosti dovolují použití efektního a vysoce odolného povrchu jak na stěnách, tak na podlahách interiérů i exteriérů. Je také vhodný pro mokrá prostředí jako jsou koupelny, sprchové kouty, podlahy kolem bazénů, balkóny, terasy apod. Umožní Vám podtrhnout osobitý výraz Vašeho projektu efektním vzhledem a poctivou řemeslnou technikou.

Tech. informace:

  • Přípustná vlhkost podkladu pro aplikaci . . . . .  4%, (ostatní druhy vyžadují do 2,5%) . . . . .  součástí aplikace / systému je epoxidová hydroizolace.
  • Pevnost povrchu v tlaku . . . . .  46,9 N / mm 2
  • Pevnost povrchu v tahu . . . . .  4,4 N / mm 2
  • Povrch je jemně plastický / hladký, vhodný k aplikacím i na podlahová vytápění, do vodou nebo extrémě provozem zatížených prostor.
  • Možnost barvení do libovolných odstínů
  • Prodloužená plnohodnotná záruka od AB Parket na práce i použitý materiál v trvání 36 měsíců +  záruka zahraničního výrobce (Švýcarsko).

 _ _ _ _ _

CENOVÁ NABÍDKA NA VYŽÁDÁNÍ

Stačí uvést vaše m2 (z režijních důvodů je 30m2 minimum), místo realizace, stav stavebního podkladu a my vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Telefon pro případný dotaz bude fajn.