Hlavní menu

Barevný vzorník BETONOPTIK + DECOR


Stěrky z kolekce BETONOPTIK a DECOR Vám můžeme dodat v základní barevné stupnici i individuálně barveném odstínu. K výběru barvy lze použít připravené vzorníky, stupnici RAL nebo Vaše již konkrétní představa a například prezentovaný obrázek, podle kterého konkrétní odstín vybereme a namícháme přímo pro Vaši realizaci. Většina materiálů je vyráběna z bílého základu, který se dá do požadovaných odstínů tónovat barevným pigmentem.  Při výběru podle katalogů je nutné počítat se skutečností, že všechny tištěné vzorky jsou pouze přibližným vodítkem pro vybranou barvu, která je vždy velmi věrná, ale nikdy 100% shodná. Drobná odchylka vzniká tiskem katalogů a druhem použité povrchové úpravy, kdy lakování barvy většinou zachová, ale olejování je zvýrazní.

ZÁKLADNÍ PŘEHLED NABÍZENÝCH BAREV

Pokud si barvu v základní stupnici nevyberete, pak Vám nabízíme náše individuální tónování, kdy požadovanou barvu mícháme přímo v místě realizace dle Vašich připomínek nebo barev ve Vašem interiéru.

Aplikací stěrek jdou vytvářet jednobarevné klidné, ale i mramorované plochy, vícebarevné kombinace nebo strukturované povrchy, které mohou připomínat přírodní kámen, travertino, břidlici, orezlý kov  nebo prolínání barev podobné přírodním materiálům. Takto zhotovený povrch má vždy nenapodobitelný a originální vzhled podtrhující ruční práci a rukopis daného řemeslníka. Na tyto nové povrchy jdou aplikovat obrazce nebo loga.

Vzorník odstínů  RAL, který lze k výběru použít také

POZOR – prezentované barvy mohou být zkresleny druhem a nastavením Vašeho monitoru.