Hlavní menu Poptávka

IMITACE BETONU

Katalog IB

Naše IMITACE  BETONU, kterou Vám touto cestou představujeme vytváří monolitické plochy podobné pohledovému betonu s hladkým bezúdržbovým a velmi odolným povrchem. Námi zhotovené stěny jsou beze spár s odolným a trvale nadčasovým vzhledem. Naše imitace je vhodná k aplikaci všude tam, kde chcete dát stěnám příjemný betonový vzhled s tvrdým a vlhku odolným povrchem a je vhodná jak pro interiér, tak i exteriér jako jsou například fasády, ploty, vstupní části domů a podobná místa.

Tuto techniku Imitace pohledového betonu Vám nabízíme podle u nás připravených vzorků, na kterých si můžete pohodlně vybrat budoucí vzhled, barevnost  nebo strukturu povrchu. Imitace pohledového betonu provádíme za použití stěrek, které vytváří 2 – 3mm silný povrch a mohou být instalovány na stěny ze štuku, sádrokartonu, jádra, ytongu, nepovedeného betonu a podobné povrchy. Léty aplikací jsme naši techniku imitace vyladili a vypilovali k dokonalosti a dnes Vám ji můžeme nabídnout v několika různých variantách, ale i barevných odstínech.

Vedle základní řady s klasickým vzhledem Vám navíc nabízíme k různým odstínům povrchu i s dalšími možnosti vzhledu nebo struktury povrchu. Naše Imitace pohledového betonu Vám tak dokáže vytvořit libovolný vzhled Vaší vize nebo představy. První naší výraznou realizací z Imitace pohledového betonu byl legendární “PLECHÁČ” od ateliéru OK PLAN  arch. Luďka Rýznera z Humpolce, který získal  čestné uznání GP OA 2006 v kategorii novostavba.

Jako další zajímavé a prestižní realizace z naší  Imitace pohledového betonu Vám můžeme představit stěny realizované v aktuálně dokončené stanici Pražského METRA trasy A  “Petřiny”, v multifunkčním prostoru FORUM KARLÍN,  v tenisovém klubu “1.ČLTK” v Praze na Štvanici nebo v hlavním vchodu a recepci transplantačního centra “IK+EM Praha”.

Z imitace pohledového betonu Vám nabízíme i realizace na různé interiérové prvky a moderní nábytek jako jsou stoly, skříně, příčky, krby, atypické části nábytku nebo skříní případně i celou sestavu designového nábytku.

PŘEDSTAVENÍ NAŠÍ KOLEKCE

Prezentujeme vám možnosti naší kolekce  “Imitace pohledového betonu”,  kterou si můžete prohlédnout i na fyzických vzorcích v našem vzorkovém studiu o rozloze 150 m2. Připravená kolekce představuje nejžádanější druhy od hladkého povrchu s potlačenou nebo jemnou kresbou až po hrubý povrch přebroušeného betonu s velmi výrazným vzhledem a barevnou patinou.

1. Výběr z naší nabídky – struktura povrchu

2. Výběr z naší nabídky – základní (šedá) barevnost povrchu

3. Výběr z naší nabídky – povrchová úprava

Naše IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU – vlastnosti a výhody

  • barevně stálý vzhled s vysokou mechanickou odolností.
  • praktický, na údržbu nenáročný povrch s dlouhou životností (odpadá Vám věčné malování nebo tapetování stěn)
  • možnost barvení do různých tónů a odstínů ( šedé, bílé, krémové, přírodní, pískovcové a dalších cca 300 odstínů )
  • levná realizace, oproti originálnímu a velmi náročnému provedení (stavebního pohledového betonu)
  • minimalistický, nadčasový a jedinečný vzhled beze spár a jejich špinění
  • krátká realizace dodávky  =  urychlení vaší stavby nebo rekonstrukce
  • široká škála pro váš výběr povrchů, struktury a barev

Prospekty, Technické listy a Specifikace v PDF:

Zajímavé realizace z pohledového betonu + jeho Imitací ve světě


Líbí se vám naše služby? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Nezávazně poptat