Porviva – kovové stěrky

Představujeme Vám nabídku nového druhu luxusních povrchů od německého výrobce vhodné na stěny i podlahy. Tyto materiály jsou podobné PANDOMU, ale některé jeho vlastnosti ho částečně předčí. Vzhled povrchu není tak jemný a hladký jako u PDM, ale má vždy svou typickou, jemně členitou a příjemnou strukturu dle zvoleného druhu.

Aplikace není omezená pouze na vnitřní prostory a plochy, ale dá se instalovat i na venkovní stěny, podlahy případně k bazénu nebo do sprchových koutů. V sousedním Německu, Rakousku nebo Dubai, kde firma hodně expanduje, nahrazuje dlažbu v koupelnách nebo fólie do vnitřních i venkovních bazénů. Jeho povrch je tvrdý, světlostálý, omyvatelný (i vapkou) bez nutnosti speciální údržby, a možnosti barevných variant z něj dělají materiál s nekonečnou možností kombinací, přesně podle Vašich představ a vzhledu interiérů. Povrch může imitovat hladkou kovovou plochu, hrubý bronzový nebo litinový odlitek, barevné povrchy v odstínech RAL s jemnou strukturou nebo kombinace různých povrchů i barev.

Hotový povrch se vždy upravuje speciálním lakem (lesk nebo mat), takže nehrozí jeho špinění. Cenové relace jsou závislé vždy na barvě a druhu použitých porbitů (základní materiál) a pohybují se dle druhu mezi cenou Pandoma a nerezové mozaiky.

7. 6. 2010 jsme byli jako zástupce výrobce pro Českou republiku zaškoleni v mateřském závodu a spuštění systému v Čechách bylo zahájeno od 20. 6. 2010.

Vzhled povrchů – částečná galerie

PORVIVA se rozděluje podle své skladby a aplikační techniky na několik druhů:

PORVIVA METAL – druh z kovových PORBITů jako je aluminium, nerez, bronz ad.
PORVIVA NATURE – druh z přírodních PORBITů jako například kokosový ořech, lastury mořských živočichů ad.
PORVIVA MINERAL – druh který je složen vzhledem i strukturou ze zajímavých minerálních prvků (opalizující a třpitivé druhy kamenů ap.).
PORVIVA SPATOLA – aplikace všech druhů pomocí špachtlování / kletování, které tvoří plastický a zajímavý vzhled budoucího povrchu.
PORVIVA TERRAZZO – kombinování všech netypických materiálů (PORBITŮ) do TERRAZZO vzhledu.