SERVOART – STĚNY

Moderní stěny za zajímavou cenu

Pokud hledáte luxusní povrchy stěn nebo stropů, které dodají Vašemu interiéru svým vzhledem nezaměnitelný vzhled a nadčasový charakter, pak námi nabízená stěrka ServoArt je tou pravou volbou. Stěrky ServoArt jsou rovné beze spár od zdi ke zdi a jejich povrch je díky zvolené povrchové úpravě odolný špinění i vlhkosti. Vzhledem k dlouhé zpracovatelnosti stěrek ServoArt (2 – 3 hodiny) je možné vytvářet na povrchu libovolné DESIGNOVÉ kreace a aplikační techniky, které mu tak vtisknou Vaše originální představy.

Designový bezespárý povrch – ServoArt

Hotový povrch stěrek ServoArt může být typicky mramorovaný, jednobarevný, ale i strakatý, podobný benátskému štuku (s o poznání vyšší pevností), vícebarevný nebo kreativně kombinovaný se třpytivými prvky a podobným vsypem.

ServoART a jeho barvy

Výběr finální barvy je dán a omezen pouze Vaší fantazií. Nabízené barevné odstíny stěrek ServoArt, které lze probarvovat, jsou široké a jdou tak prakticky začlenit do stávajících, ale i nových interiérů. V případě použití metalických lazur se dá povrch zhotovit v podobě bronzu, olova, mědi, patiny nebo zlata v přirozeném vzhledu nebo s patinou stáří a opotřebení. Krásný a živý povrch ručně aplikovaných stěrek elegantně a nadčasově oživí každý interiér, do kterého je aplikován, ať se jedná o krb, interiérový prvek, koupelnu, velkou stěnu v obývacím pokoji u schodiště nebo recepci.

Přijatelná cena = ServoART

Cena za aplikaci stěrky ServoArt  se dá upřesnit po Vaší specifikaci požadovaného vzhledu, barvy a povrchu, ale zjednodušeně se dá v běžném provedení   (85% zakázek) srovnat s cenou kvalitnějších obkladů. Výše konečné ceny je závislá na mnoha volitelných parametrech jako je například vybraná barva, sytost zvoleného odstínu (množství použitého barevného pigmentu), stavební připravenost a druhu zvolené povrchové úpravy (olej, polyuretan nebo epoxid), proto by bylo neseriózní říci „cenu od“ a pak dopočítávat vybrané položky.

Podklad pro stěny ServoArt

Stěnové ServoArt lze aplikovat na plochy jako je štuk, sádrokarton, zatažené jádro nebo různé druhy omítek. U podkladu se vždy dle jeho druhu provádí vhodná příprava před finální vrstvou, která zajistí dokonalé přilnutí, pevnost a brání praskání povrchu. Jeho použití není omezeno jako například u Benátského štuku ani ve sprchovém koutu nebo za vanou, ale v tomto případě je velmi důležité KNOW-HOW realizační firmy. Bylo by velkou chybou si myslet, že detaily, u kterých si nevíte rady, opatláte silikonem a ten vše vyřeší za Vás. Pracovní postupy pro použití ve vlhkých prostorech jsme odlaďovali od začátku našich aplikací z pohledových stěrek v roce 2004 a díky tomu Vám dnes na všechny naše realizace (i ty v koupelnách) a použité materiály můžeme nabídnout prodlouženou plnohodnotnou záruku v trvání 36 měsíců.

Prospekt ServoArt v PDF:

SERVOART – katalog barev – prezentace AB Parket SERVOART – paleta dekorů – prezentace AB Parket