Hlavní menu

O firmě


Firma AB Parket vznikla v roce 1994 přidáním vzorkového studia a prodejny k naší realizační firmě BETTER, pod kterou jsme naše služby nabízeli již od roku 1992.  Od počátku nabízíme zakázkové realizace v interiérech i exteriérech z kvalitních materiálů a za dobré ceny. V průběhu času jsme z široké nabídky výrobců vybrali a vyzkoušeli ty nejzajímavější materiály a zároveň je začali za příznivé ceny i aplikovat a prodávat.

V roce 2004 jsme jako druhá firma v Čechách prošli odborným školením pro aplikace pohledových stěrek PANDOMO v Rakouském Lösdorfu u jejich výrobce f. ARDEX a k dnešnímu dni jsme nejstarším certifikovaným realizátorem těchto stěrek v České republice a Slovensku. Roku 2010 jsme získali k pohledovým stěrkám PANDOMO i zastoupení nového systému kovových stěrek s Porbity PORVIVA“. Nejdeme cestou hromadné výstavby, kde je kvalita až daleko za cenou, ale dodáváme a montujeme výrobky výborné kvality za dobré ceny a s dlouhou zárukou i životností.

Na přelomu let 1994 / 95 jsme jako první na trhu začali ke svým výrobkům poskytovat prodlouženou (plnohodnotnou) záruku na provedené práce i použité materiály v trvání 36 měsíců a nabízet bezplatnou obhlídku technikem. Doba je dál a nabízené služby se díky konkurenci neustále zlepšují, proto i my doufáme, že pro Vás budeme stále zajímavý partner, který má co nabídnout.

Nabídka našich realizací zahrnuje pohledové stěrky jako je IMITACE POHLEDOVÉHO BETONU, PANDOMO, PORVIVA, BETONOPTIK, DECOR nebo dřevěné PLOVOUCÍ PODLAHYPRKNA, PARKETY dvouvrstvé i masivní, venkovní rošty – DECKING nebo obložení venkovních stěn a fasád dřevem – SIDING. K realizacím nabízíme rovněž i pozáruční servis, realizaci odborné údržby nebo její prodej. Zájemcům o pouhý nákup parket nabízíme kompletní nabídku AKCÍ a SLEV která by se dala jednoduše charakterizovat  jako plovoucí podlaha výprodej.

Doslov majitele:

Dnes, po letech zkušeností a hotových realizací, kdy i v mé branži vznikají nové a nové firmy, které o vlastnostech a kvalitě materiálů nemají ještě ani ponětí, jsem rád a hrdý na to, jakou cestou k zákazníkovi moje firma prošla. Děkuji vám, zákazníkům, za přízeň a spokojenost s naší prací, bez níž bychom tady nebyli. Neprodáváme Vám PANDOMO nebo podlahy, to dělá dnes kde kdo, ale nabízíme naše KNOW–HOW budované od roku 1994, kde dobrá realizace je ze 70% o kvalitě práce a ne o materiálu. Mým úmyslem není Vás zahltit technickými a odbornými informacemi, ale přiblížit Vám naši nabídku co nejzajímavější formou, tudíž neváhejte a vstupte. Pokud dáte přednost osobnímu jednání, pak Vás zcela nezávazně zveme na prohlídku našeho vzorkového studia, kde jsou na ploše 150 m2 vystaveny fyzické vzorky, ze stěrek PANDOMO, zhotovena vzorová koupelna, schodiště nebo kancelářský stůl a kde Vám i rádi zodpovíme všechny další dotazy nebo poskytneme barevné vzorky a katalogy.

Řemeslná čest mi nedovoluje chlubit se cizím peřím, a proto na našich stránkách
nenajdete fotografie cizích prací, ale pouze naše vlastní realizace.
(mimo sekci – katalogy výrobců a jejich prezentace)

Robert Lazna – zakladatel a majitel firmy

Naše nabídka

  • Pohledové stěrky BETONOPTIK, PANDOMO a DECOR na podlahy i stěny
  • Kovové stěrky PORVIVA
  • IMITACE BETONU do interiéru i exteriéru
  • Lakované TECHNICKÉ STĚRKY za výhodnou cenu pro nízko nákladové stavby nebo průmysl
  • Vodě odolné Epoxicementové stěrky na podlahy a stěny EPOCEM, BETONEPOX
  • Fasády z dekorativních stěrek, s 3D strukturou, mramorováním nebo atypickou barevnou strukturou i dekor. ornamenty