Hlavní menu

Záruka - certifikáty


Naše nadstandardní nabídka

V roce 2004 jsme jako druhá firma v Čechách  prošli odborným školením pro aplikace pohledových stěrek PANDOMO v Rakouském Lösdorfu a k dnešnímu dni jsme nejstarším certifikovaným realizátorem těchto stěrek v Čechách a na Slovensku (od 24. 6. 2004). Nejdeme cestou hromadné výstavby, kde je kvalita až daleko za cenou, ale dodáváme a montujeme výrobky výborné kvality za dobré ceny a s dlouhou zárukou i životností.

Na přelomu let 1994 / 95 jsme jako první na trhu začali ke svým výrobkům poskytovat prodlouženou (plnohodnotnou) záruku na provedené práce i použité materiály v trvání 36 měsíců a nabízet bezplatnou obhlídku technikem. Doba je dál a nabízené služby se díky konkurenci neustále zlepšují, proto i my doufáme, že pro Vás budeme stále zajímavý partner, který má co nabídnout.

Pravidelná školení / CERTIFIKACE

Instalace provádíme pouze vlastními zaměstnanci zaškolenými v Rakousku, Německu nebo Itálii. Pravidelně se účastníme workshopů (setkání realizačních partnerů) u výrobců. Na  těchto workshopech získáváme nové techniky pro zpracování materiálů a zkušenosti, čímž rozšiřujeme naši nabídku a zvyšujeme odbornost.

Zkušenosti se systémem PANDOMO

Aplikaci systému PANDOMO zahájila naše firma v Čechách jako druhá vyškolená v roce 2004 a do dnešního dne máme za sebou již mnoho zajímavých realizací v privátních a veřejných prostorech v Čechách i na Slovensku.