Hlavní menu

OPRAVY POHLEDOVÝCH BETONŮ


Výroba kvalitního pohledového betonu je realizačně náročnou technikou, a při její realizaci může dojít u finálního povrchu ke vzniku různých nedostatků nebo chyb. Pro opravy těchto pohledových vad vám nabízíme náš odborný servis který umí tyto nedostatky odstranit. Opravou jdou odstranit nedostatky jako jsou nedolité části, kaverny (bublinky v ploše), minerální

skvrny a výkvěty, zbytky konstrukčního šalování, uražené rohy a podobné věci. Prostředky pro opravu jsou vybrány podle barvy původního povrchu, tak že hotová oprava je barevně vždy stejná jako okolní plocha a tvoří s ní tak jednotný vzhled.   Na opravy pohledového betonu se vztahuje naše prodloužená záruka v trvání 36 měsíců pro vnitřní i venkovní realizace.

Povrchová úprava pohledových betonů

Pohledový beton elegantně a nadčasově doplňuje interiér, ale pro zachování jeho jeho čistého vzhledu je nutné stěny v našem dosahu ošetřit povrchovou úpravou která jejich povrch uzavře proti případnému špinění. Takto ošetřený povrch na dotek nepůsobí jako nedokončená stavba, ale je čistý a omyvatelný.  Námi ošetřené plochy jsou sametově matné a působí stále přirozeným a přírodním vzhledem.

Opravitelné vady

Zde jsou zobrazeny některé z opravitelných vad pohledového betonu. Některá řešení potřebují mechanickou cestu u jiných stačí použít chemické přípravky které vrátí betonu požadovaný vzhled.

CENOVÁ NABÍDKA NA VYŽÁDÁNÍ.

Stačí uvést vaše m2 (z režijních důvodů je 30m2 minimum), místo realizace, stav stavebního podkladu a my vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Telefon pro případný dotaz bude fajn.