PANDOMO W1 – BAREVNÉ STĚNY

Nadčasové provedení = barevné stěny PANDOMO

Stěrka PANDOMO W1 se dá barvit do libovolného odstínu a její finální vzhled je beze spár, hladký a s jemně mramorovaným povrchem. U stěrky PANDOMO W1 si můžete podle vzorníku výrobce vybrat libovolnou barvu ze 75 odstínů a pokud by tato řada nestačila, pak máte další možnosti tónování ze stupnice RAL.

Odolný povrch PANDOMA

Díky naší kvalitní povrchové úpravě ze tří vrstev transparentního epoxidu + PU. laku je naše realizace odolná špinění a dá se použít i ve vlhkých prostorech. Lakované barevné  PANDOMO  W1  jde aplikovat  na stěny v koupelně, kuchyni, obývacím pokoji, komerčních prostorech nebo u bazénu. Povrchová úprava kterou vám nabízíme zabraňuje špinění stěn a umožňuje jejich jednoduchou údržbu podobně jako u dlažby nebo obkladů s jednou velkou výhodou – je beze spár které by se špinily nebo držely špínu a plísně. 

Hotových povrch  stěn je sametově matný, hladký , vodoodpudivý a mechanickému poškození odolný. Stěny z PANDOMA nestárnou jako tapety nebo  malba a při poškození jdou odborně opravit.

Barevnost stěn z PANDOMA

Barvy na stěny jdou vybrat podle jednoho ze tří vzorníků výrobce nebo řady barev RAL. Odstín stěny může být shodný s podlahou a při výběru barev je jediným limitem vaše fantazie. Nejžádanější barvy jsou šedé, přírodní odstíny, ale i odvážná  černá, cappuccino nebo bílá.

_________________________________________________________________________________________________________

Prospekty a katalogy v PDF:

PANDOMO stěny – katalog 2006 Pandomo barvy katalog 2012 PANDOMO stěny – katalog 2011 Velká kniha PANDOMO 2010 – EN Pandomo barvy katalog 2010 – DE Pandomo barvy stěny + podlahy – DE PANDOMO barvy Francouzská kolekce 2012 prezentace AB Parket

    Program  “ADOBE Reader”  k prohlížení katalogů ve formátu  pdf  . . . . . . . . . . . . . . odkaz pro bezplatné stažení

 _________________________________________________________________________________________________________

Technické listy  +  specifikace:

Technický list Pandomo W1 Speficikace PANDOMO

_________________________________________________________________________________________________________

Výrobce stěrek PANDOMO zprovoznil internetový plánovač barev pro stěny a podlahy PANDOMO. Po otevření zde napsaného odkazu můžete plánovat a libovolně měnit barevné kombinace a najít tak odstíny které budou vyhovovat vašim představám nejlépe. Plánovač nabízí barevnou řadu PANDOMO 1-5/10.

     . . . . . . . . . http://designtool.ardex-pandomo.com/ . . . . . . . . .

_________________________________________________________________________________________________________

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Natažené PANDOMO se jemně přebrousí čím se zvýrazní jeho vzhled a následně se ošetří transp. polyuretanem / epoxidem nebo speciálním olejem s obsahem vosků. Povrch sametově matný, odolný špinění, voduodpudivý se snadnou údržbou. Uvedené  úpravy povrchu brání jeho špinění a zprostředkovávají jednoduchou omyvatelnost a údržbu povrchu.  Při poškození se povrch dá odborně opravit a oproti tapetám nebo malbě nepodléhá stárnutí. Díky hladkému a bezespárému povrchu se PANDOMO dokonale udržuje a u nalakované varianty mu nehrozí chytání plísně nebo špíny ve spárách jako u obkladů a dlažby.   . . . . . . . . . . . . .více o povrchových úpravách naleznete ZDE

PANDOMO V PROSTORECH S VODOU A KOUPELNÁCH            

Použití PANDOMA do vlhkých prostor jako jsou například koupelny je dána zvolenou povrchovou úpravou. Realizace v koupelně je náročná a firmy bez dlouholetých zkušeností jí bez problémů většinou nezvládnou. Podobné realizace se provádí i v zahraničí (fotografie na internetu), ale firma bez zkušeností Vám raději řekne, že to nejde nebo rovnou nabídnou své vlastní míchané směsi, ale pozor – u takto míchaných směsí ztrácíte záruku na použité materiály od renomované zahraniční firmy.  Na stěnách bez stříkající vody jde použít libovolná povrchová úprava, ale v místech s vodou, například ve sprchovém koutu, okolí vany u bazénu apod.,  je nutné několikanásobné uzavření povrchu kvalitním lakem. Dilatace stěn a podlah nelze řešit silikonem, který dlouhodobě nefunguje, ale použitím modernějších materiálů jako například Hybridních technologií nebo izolačních pásek z měkčeného polyetylénu např. KERDI apod. Všechny tyto nutné postupy Vám nabízíme a to s naší 36ti měsíční zárukou na provedené práce i všechny použité materiály.