Hlavní menu

PANDOMO W1 - BAREVNÉ STĚNY


Nadčasové provedení = barevné stěny PANDOMO

Stěrka PANDOMO W1 se dá barvit do libovolného odstínu a její finální vzhled je beze spár, hladký a s jemně mramorovaným povrchem. U stěrky PANDOMO W1 si můžete podle vzorníku výrobce vybrat libovolnou barvu ze 75 odstínů a pokud by tato řada nestačila, pak máte další možnosti tónování ze stupnice RAL.

Odolný povrch PANDOMA

Díky naší kvalitní povrchové úpravě ze tří vrstev transparentního epoxidu + PU. laku je naše realizace odolná špinění a dá se použít i ve vlhkých prostorech. Lakované barevné  PANDOMO  W1  jde aplikovat  na stěny v koupelně, kuchyni, obývacím pokoji, komerčních prostorech nebo u bazénu. Povrchová úprava kterou vám nabízíme zabraňuje špinění stěn a umožňuje jejich jednoduchou údržbu podobně jako u dlažby nebo obkladů s jednou velkou výhodou – je beze spár které by se špinily nebo držely špínu a plísně.

Hotových povrch  stěn je sametově matný, hladký , vodoodpudivý a mechanickému poškození odolný. Stěny z PANDOMA nestárnou jako tapety nebo  malba a při poškození jdou odborně opravit.

Barevnost stěn z PANDOMA

Barvy na stěny jdou vybrat podle jednoho ze tří vzorníků výrobce nebo řady barev RAL. Odstín stěny může být shodný s podlahou a při výběru barev je jediným limitem vaše fantazie. Nejžádanější barvy jsou šedé, přírodní odstíny, ale i odvážná  černá, cappuccino nebo bílá.