Hlavní menu

PANDOMO W3 - stěny v bet. vzhledu


Betonové stěny v moderním interiéru

Jedná se o druh stěrky PANDOMO na stěny s betonovým vzhledem. Všechny pracovní postupy a techniky jsou shodné jako u stěn PANDOMO W1 pouze barva základní stěrky není bílá, ale výrobcem již předbarvená do betonově šedého odstínu PANDOMO 10/3.1. Odstín je shodný s vyobrazením v klasickém PANDOMO katalogu.  Ve stejném odstínu betonově šedé je nabízena i podlahová varianta pod označením PANDOMO K3.

Žádané vlastnosti beze spár

Vzhled stěn ze stěrky PANDOMO W3 je stejně jako u základního druhu W1 hladký, beze spár a s jemným mramorováním. Díky naší kvalitní povrchové úpravě ze tří vrstev kvalitního epo/pu laku je PANDOMO W3 odolné špinění a vhodné i do vlhkých prostor. Námi prováděná povrchová úprava brání špinění stěn a umožňuje jejich omyvatelnost stejně jako u obkladu nebo dlažby s tím rozdílem, že nemá spáry, které by se špinily.  Alikace lze provádět na stěny v kuchyni, koupelně, stěny v obývacím pokoji, u bazénu nebo v komerčních prostorech jako jsou recepce, prodejny a kanceláře.

Bezúdržbový a velmi odolný povrch

Povrch hotových stěn je rovný, sametově matný, vodoodpudivý a odolný mechanickému poškození. Stěny nepodléhají stárnutí jako malba nebo tapety a v případě poškození se dají odborně opravit. Povrch se nešpiní a v případě potřeby se může setřít vlhkým hadříkem stejně jako u obkladů.