Hlavní menu

BETONOPTIK - BETONOVÁ STĚRKA

Katalog BO&Co

Podlahy s vyhledávanými vlastnostmi

Barevné stěrkové podlahy z řady BETONOPTIK®  jsou se svým bezespárým a monolitickým povrchem velmi vhodnou náhradou dlažby nebo kamenné podlahy a vypadají jako BETONOVÁ STĚRKA. Kolekce BETONOPTIK® je složena z nejzajímavějších produktů od konkurentů systému PANDOMO. Podlahy ze stěrek  BETONOPTIK® jsou vzhledem ke své vysoké tvrdosti (40MPa) a  odolnosti velmi vhodné pro instalace v soukromých, ale i komerčních prostorech.  Podlaha se díky hladkému povrchu snadno udržuje a nešpiní se jí spáry jako dlažbě nebo obkladům. Stěrky z kolekce BETONOPTIK® jsou stálobarevné a dají se aplikovat i na podlahové vytápění.

Podlaha s jednoduchou údržbou

Hotové podlahy ze stěrek  BETONOPTIK®  jsou sametově matné s uzavřeným povrchem a jsou vodoodpudivé. Povrchová úprava se provádí trojnásobným zalakováním povrchu transparentním epoxidem / polyuretanem, který povrch dokonale uzavře a dělá ho nenasákavý / voděodolný a chrání ho tak i proti špinění.

Barevné možnosti

Barva podlahy BETONOPTIK® se dá vybrat v základní řadě cca 50ti odstínů nebo jde individuálně dobarvit do Vámi požadované barvy. Barvením lze dosáhnout prakticky ničím neomezené řady odstínů, které jednoduše zařadíte do svého interiéru, ať se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci.

PODKLAD PRO STĚRKY BETONOPTIK

Stěrky z řady BETONOPTIK®  jdou realizovat  na beton nebo anhydrit. Podklad před realizací vždy kontrolujeme v rámci naší bezplatné obhlídky.  Součástí naší dodávky je návrh rozmístění dilatací, topných okruhů a dalších postupů, které pomohou k dokonalému výsledku naší realizace, na kterou poskytujeme prodlouženou záruku v trvání 36 měsíců.

Technické parametry stěrek

Podlahy ze stěrky BETONOPTIK®  jsou dekorativní povrchy určené k přímému zatížení s pevností min 35 N/mm2..  Základní materiál je na bázi bílé  (barvitelné do libovolného odstínu ) a polymerem modifikované samonivelační stěrky, která má zvýšenou pevnost a odolnost. Takto zhotovené podlahy jsou vhodné do interiéru i komerčních budov jako finální / pochozí vrstva v síle 5 – 10 mm.

Vlastnosti & Použití

  • Stěrky BETONOPTIK®  vytváří hladké, bezespáré podlahy se snadnou údržbou do komerčních i obytných budov (showroom, restaurace, obchodní prostor, kancelář, chodby, kuchyňské kouty, koupelny, obývací pokoje  apod.).
  • Podlahy vhodné pro rekonstrukce i novostavby – rychlá realizace / nízká zástavbová výška (5 – 10 mm)
  • Budoucí vzhled podlah v sametově matném nebo lesklém provedení dle vybrané povrchové úpravy.
  • minerální základ – elegantní a přírodní
  • nabízená v základní řadě cca 50ti barev + dále barvitelná do libovolného odstínu
  • nadčasový a vysoce designový vzhled povrchu
  • vhodné i pod kolečkové židle nebo na podlahové vytápění
  • jednoduchá a nenáročná údržba

Katalog BETONOPTIK ve formátu PDF