PRODEJ POHLEDOVÝCH STĚREK

První z naší nabídky – barevné pigmenty na pohledové stěrky MIXOL  . . . . . . . .zde

______

Děkujeme za váš zájem – Následující stránky budou postupně rozšiřovány a to v průběhu 1/ 2017

Jako dlouhodobý lídr trhu s pohledovými stěrkami vám zde nabídneme prodej materiálů pro zhotovení podlah a stěn z barvených pohledových stěrek nebo druhy imitující pohledový beton. Jako další materiály vám nabídneme barevné pigmenty do stěrek MIXOL, ACOMIX, kovové lišty na hrany stěn i dilatace podlah, flexibilní lepidla, hydroizolace, brusivo do excentrů i brusné mřížky, perlinku, epoxidy, uzavírací laky nebo další pro realizace potřebné materiály.

K těmto profesionálním materiálům vám nabízíme zápůjčku i prodej aplikačního nářadí nutného pro instalaci stěrek. Nejedná se o materiály PANDOMO, které jsou aplikačně náročné a bez školení u výrobce neprodejné, ale konkurenční výrobky za zajímavější a výhodnější velkoobchodní ceny. Materiály jsou v přiměřeném množství k odběru v naší prodejně a u většího množství (nad 500Kg) do 3-5ti dnů. Po dohodě vám zboží můžeme (za úplatu) zavézt, případně zaslat spediční firmou k vám či na vaší zakázku.

______________________________________________________________________________________________________________________________________