PRŮMYSLOVÉ PODLAHY

Díky našemu dlouhodobému působení na trhu s pohledovými stěrkami jsou průmyslové podlahy přirozeným rozšířením naší činnosti a žádanou poptávkou našich zákazníků. Průmyslové podlahy jsou v dnešní době nejvýhodnějším řešením funkčního povrchu se snadnou údržbou pro podlahy v provozech, jako jsou výrobní nebo výstavní haly, potravinářské provozy, pivovary, skladové areály, garáže, hasičárny, sklepní prostory, nebo podobné provozy, kde je žádána odolná a funkční podlaha

za nejvýhodnějších cenových podmínek. Nabízíme vám realizace nových podlah, ale i renovace starších provozů, nebo opravy provozních poškození (výtluků, děr, prasklin apod.). K našim realizacím používáme kvalitní materiály od renomovaných výrobců v tomto oboru jako jsou STO, MAPEI, SIKA, MFC, BASF ad.

Díky tomu, že na trhu působíme a budujeme naše KNOW HOW již od roku 1992, vám na naše realizace můžeme nabídnout naší prodlouženou záruku na práce i použité materiály, pozáruční servis + první údržbové prostředky zdarma. Naše realizace stavíme hlavně na komunikaci a v případě realizace odborné radě zákazníkovi.

NABÍDKA RŮZNÝCH POVRCHŮ PRO PRŮMYSLOVÉ PODLAHY :

Všechny uvedené druhy se aplikují na hotové betonové podlahy,které jsou nejvhodnějším a nejstabilnějším podkladem pro finální povrch. U takového podkladu je nutné jeho vyschnutí před realizací, pevnost a zohlednění dilatací v ploše nebo u stěn. Pokud se jedná o renovaci,nebo aplikaci na starší již používaný podklad, pak se před realizací čistí, případně brousí nebo tryská, aby došlo k dokonalému přilnutí nové vrstvy.

Každý z uvedených druhů má různou odolnost i cenovou hladinu a s výběrem toho nejvhodnějšího vám nebo vašemu projektantovi rádi poradíme.

 

S-01  Hladké vystěrkování podlahy pevnostní stěrkou s odolností / pevností 35 MPa

Tato položka je vhodná v provedení s ochranným nátěrem,například do lehkých skladů, hal s lehčí výrobou,  kancelářských prostor, chodeb, soukromých garáží a podobné provozy. Neošetřená (nelakovaná) stěrka se provozem špiní.

 

S-02  Hladké vystěrkování podlahy „PANCÉŘOVOU“ stěrkou s odolností / pevností 45 MPa

Tato položka je vhodná v provedení s ochranným nátěrem například do garáže, těžkou výrobu, výrobní haly, těžké sklady a podobné provozy. Neošetřená (nelakovaná) stěrka se provozem špiní.

 

PB-1  Povrch / podlaha z PLASTBETONU – velmi odolná směs epoxidu a křemičitého písku s HRUBŠÍM POVRCHEM.

U tohoto druhu jde modelovat / tvarovat spád, fabiony a podobné tvarové požadavky.

 

V-03  Modifikace S-01+02 vsypem z křemičitého písku, nebo korundu na povrch stěrky.

Tato úprava za pár korun vytvoří na stěrkách tvrdší povrch a funguje obdobně jako glazura na dlažbě.

 

EP-T   Uzavření podlahy transparentním epoxidovým nátěrem 2x

Lesklé uzavření / přelakování podlahy díky kterému je krásně vidět betonová / stěrkovaná struktura lakovaného podkladu.

 

EP-C   Uzavření podlahy barevným epoxidovým nátěrem

Lesklé uzavření / přelakování podlahy v barvách RAL vhodnější k lehčímu až střednímu provozu.

 

EP-CC Silná epoxidová vrstva 3mm – hladký, lesklý a tvrdý povrch

Lesklé uzavření 3mm silným a extrémně odolným povlakem v barevných odstínech RAL vhodné ke střednímu až těžšímu provozu. Toto provedení je vhodné pro použití v laboratořích, potravinářství, s protiskluzným provedením v mokré výrobě (pivovar, výsek masa) apod.

 

PU-C   Uzávěr podlahy barevným polyuretanovým nátěrem 2x

Matné uzavření / přelakování podlahy v barvách RAL vhodnější k lehčímu až střednímu provozu.

 

PU-CC Silná polyuretanová vrstva 3mm – hladký, lesklý a částečně pružný povrch

Lesklé uzavření 3mm silným a extrémně odolným povlakem v barevných odstínech RAL, vhodné ke střednímu až těžšímu provozu. Toto provedení je vhodné pro použití v laboratořích, potravinářství.

 

AS-1 Protiskluzné provedení povrchu se vsypem a trochu drsnějším povrchem.

Tento povrch neklouže, ale také má díky své funkčnosti trochu náročnější údržbu.

 

Renovace / repase starých provozů . . . .

Otryskání, nebo broušení starého / unaveného povrchu / aplikace nového a odolného povlaku / malování navigace na podlahy

 

Ke všem těmto povrchům vám nabízíme také opravy výtluků, prasklin, vydrolených částí podlahy, zhotovení nájezdů, a to vše v provedení, které svojí odolností přežije stávající podlahy.

 

 

 _ _ _ _ _

CENOVÁ NABÍDKA NA VYŽÁDÁNÍ.

Stačí uvést vaše m2 (z režijních důvodů je 30m2 minimum), místo realizace, stav stavebního podkladu a my vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Telefon pro případný dotaz bude fajn.

Kontaktní formulář