BETONOPTIK – podlahy

Podlaha žádaných vlastností

Barevné stěrkové podlahy z řady BETONOPTIK®  jsou se svým bezespárým a monolitickým povrchem velmi vhodnou náhradou dlažby nebo kamenné podlahy. Kolekce BETONOPTIK® je složena z nejzajímavějších produktů od konkurentů systému PANDOMO. Podlahy ze stěrek  BETONOPTIK® jsou vzhledem ke své vysoké tvrdosti (40MPa) a  odolnosti velmi vhodné pro instalace v soukromých, ale i komerčních prostorech.  Podlaha se díky hladkému povrchu snadno udržuje a nešpiní se jí spáry jako dlažbě nebo obkladům. Stěrky z kolekce BETONOPTIK® jsou stálobarevné a dají se aplikovat i na podlahové vytápění. 

Podlaha ze stěrky BETONOPTIK a jednoduchá údržba

Hotové podlahy ze stěrek  BETONOPTIK®  jsou sametově matné s uzavřeným povrchem a jsou vodoodpudivé. Povrchová úprava se provádí trojnásobným zalakováním povrchu transparentním epoxidem / polyuretanem, který povrch dokonale uzavře a dělá ho nenasákavý / voděodolný a chrání ho tak i proti špinění.  

Barevné možnosti

Barva podlahy BETONOPTIK® se dá vybrat v základní řadě cca 50ti odstínů nebo jde individuálně dobarvit do Vámi požadované barvy. Barvením lze dosáhnout prakticky ničím neomezené řady barev, které jednoduše zařadíte do svého budoucího interiéru, ať se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci.  

PODKLAD PRO STĚRKY BETONOPTIK

Stěrky z řady BETONOPTIK®  jdou realizovat  na beton nebo anhydrit. Podklad před realizací vždy kontrolujeme v rámci naší bezplatné obhlídky.  Součástí naší dodávky je návrh rozmístění dilatací, topných okruhů a dalších postupů, které pomohou k dokonalému výsledku naší realizace, na kterou poskytujeme prodlouženou záruku v trvání 36 měsíců.

Technické parametry stěrek  

Podlahy ze stěrky BETONOPTIK®  jsou dekorativní povrchy určené k přímému zatížení s pevností min 35 N/mm2..  Základní materiál je na bázi bílé  (barvitelné do libovolného odstínu ) a polymerem modifikované samonivelační stěrky, která má zvýšenou pevnost a odolnost. Takto zhotovené podlahy jsou vhodné do interiéru i komerčních budov jako finální / pochozí vrstva v síle 5 – 10 mm.

Vlastnosti & Použití

  • Stěrky BETONOPTIK®  vytváří hladké, bezespáré podlahy se snadnou údržbou do komerčních i obytných budov (showroom, restaurace, obchodní prostor, kancelář, chodby, kuchyňské kouty, koupelny, obývací pokoje  apod.).
  • Podlahy vhodné pro rekonstrukce i novostavby – rychlá realizace / nízká zástavbová výška (5 – 10 mm)
  • Budoucí vzhled podlah v sametově matném nebo lesklém provedení dle vybrané povrchové úpravy.
  • minerální základ – elegantní a přírodní
  • nabízená v základní řadě cca 50ti barev + dále barvitelná do libovolného odstínu
  • nadčasový a vysoce designový vzhled povrchu
  • vhodné i pod kolečkové židle nebo na podlahové vytápění
  • jednoduchá a nenáročná údržba

 

Katalog BETONOPTIK ve formátu  PDF:

Katalog BETONOPTIK 2016  

. . . .   Prohlížeč katalogů pro formát  pdf “ADOBE Reader” …….  odkaz pro stažení .

Přímý odkaz na stránky pohledových stěrek . . . . BETONOPTIK

 

 _ _ _ _ _

CENOVÁ NABÍDKA NA VYŽÁDÁNÍ.

Stačí uvést vaše m2 (z režijních důvodů je 30m2 minimum), místo realizace, stav stavebního podkladu a my vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Telefon pro případný dotaz bude fajn.

Kontaktní formulář