Hlavní menu

TECHNICKÁ STĚRKA

Katalog TF

LEVNÉ STĚRKY NA PODLAHU DOMŮ I DO FIRMY

TECHNICKÉ STĚRKY Vám nabízíme jako levnou alternativu k pohledovým stěrkám PANDOMO nebo BETONOPTIK. Jejich výhodou je nižší cena, ale za tuto úsporu jsou zase omezené ve výběru barev. Výběr barvy je pouze z cementově šedé (cca RAL 7002) v různých tónech. Podlaha z TECHNICKÉ STĚRKY je silná 5 – 10mm a jedná se o podlahy kde je přirozený vzhled cementově šedé stěrky s kresbou  po hlazení a stopami zpracování charakteristický. Rustikální kresba je u takové podlahy přirozenou vlastností a vyznavači minimalistického stylu je dokonce vyhledávána.

Hotový povrch může být oproti  klasické pohledové stěrce rustikálnějšího vzhledu (vyrovnání podkladu do max. 3 mm, výrazná kresba / jemnější pórovitost apod). TECHNICKÉ STĚRKY se dají aplikovat do nízkorozpočtových staveb, minimalistického interiéru, technických místností, garáže, sklepu, výrobních a sportovních prostor nebo skladu. Pokud by někomu nestačila pevnost povrchu 40MPa, což je pro pochozí stěrky hodnota nadprůměrná, pak je možné povrch ještě upravit a modifikovat ho do provedení PLUS, kdy je při aplikaci na povrchovou vrstvu stěrky přidávána vrstva (obdobně jako glazura u vypalované dlažby) se vsypem z velmi jemného křemičitého písku a podlaha se poté uzavře finální povrchovou úpravou.

Představy, že levnou TECHNICKOU STĚRKOU úplně nahradíte pohledové stěrky jako PANDOMO nebo BETONOPTIK nejsou na místě. U těchto barvených a dražších podlah si za vyšší cenu kupujete dvojnásobně silnou vrstvu (10mm), dokonalý jednolitě barevný povrch s jemným mramorováním, ale hlavně libovolně vybranou barvu. Povrchovou úpravu si u TECHNICKÝCH STĚREK můžete zvolit například jako u renovace parket mezi základním lakem a variantou s dobrou otěruvzdorností a životností i v tvrdém nebo komerčním provozu.

CENOVÁ NABÍDKA NA VYŽÁDÁNÍ.

Stačí uvést vaše m2 (z režijních důvodů je 30m2 minimum), místo realizace, stav stavebního podkladu a my vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Telefon pro případný dotaz bude fajn.