Vysvětlení sporu … AB PARKET – NĚMEC s.r.o.

Naše firma realizuje pohledové stěrky jako lídr na Českém trhu již od roku 2004, kdy jsme jejich realizace zahájili naší originální IMITACÍ BETONU, stěrkami PANDOMO a v roce 2008 jsme jako první firma dodali na český trh další produkt v podobě cemento-epoxidové stěrky BETONEPOX  která je míchána podle naší originální receptury.

V naší nabídce se nejednalo / nejedná o žádný HI-TECH materiál oproti dalším námi nabízeným produktům a proto jsme náš BETONEPOX v internetové prezentaci přirovnali jako levnější produkt k dalším nabízeným materiálům a pro lepší představivost zákazníků zde uvedli že srovnání námi nabízeného našeho vlastního BETONEPOXU a dalších námi nabízených moderních materiálů je podobné jako srovnání „psacího stroje a počítače“.

V roce 2011 si společnost NĚMEC s.r.o. registrovala ochrannou známku BETONEPOX, tedy název shodný s námi nabízeným výrobkem (podle naší originální receptury), k němuž má naše firma právo předchozího uživatele (soudem uznaná a potvrzená skutečnost).

Vzhledem k tomu, že se zákazem užívání označení BETONEPOX naší firmou nebyla firma NĚMEC s.r.o. u soudu úspěšná (soudem uznané právo předchozího uživatele), tak se původní spor, který naší firmu k dnešnímu dni stál již statisíce stočil k řešení našeho srovnání BETONEPOXU a jiných moderních materiálů v přirovnání  „psacího stroje / počítače“.

Na základě této věty se po nařízení soudu musí naše firma omluvit za nekalosoutěžní  :-)  jednání při srovnávání našich vlastních výrobků, které si protistrana vyložila a soudu podala jako srovnávání jejich vlastní nabídky na naší www prezentaci.

Výsledkem více jak 5ti letého soudního sporu je

  1. omluva v úvodu našich stránek prezentovaná na 3 měsíce,
  2. stejná věta v dnes již zaniklém časopisu ARCHITEKT
  3. a naše náklady vynaložené na obranu, které činí min. cca 1.100.000,- Kč.

Aktuálně po proběhnutí soudních sporů s firmou NĚMEC s.r.o. můžeme označení „BETONEPOX“  i nadále používat jako “PŘEDCHOZÍ UŽIVATEL” tohoto označení a následně poběží další soudní spor, tentokrát iniciovaný naší stranou v němž budeme po firmě  NĚMEC s.r.o. požadovat kompletní náhradu nákladů tohoto řízení.

 

Libovolný dotaz Vám rádi zodpovíme.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

BETONEPOX rozhodnutí nejvyššího soudu BETONEPOX rozhodnutí odvolacího soudu BETONEPOX rozhodnutí BETONEPOX rozsudek

Další informace o této naší nabídce z původní / originální receptury najdete i na této stránce . . . . . . “BETONEPOX” nebo na našem facebook-logo