WEITZER PARKETT

Weitzer Parkett je rodinný podnik s více než 175 lety tradice a zkušeností v oblasti zpracování dřeva. Tyto zkušenosti a nejnovější technologie výroby zajišťují Weitzer Parkettu vysoký standard kvality a technicky dokonalé provedení jeho výrobků.

Weitzer Parkett vyrábí výhradně v Rakousku a na místním trhu je parketovým výrobcem parket č. 1.   Weitzer Parkett používá pouze dřeva z udržitelných lesů přičemž 50% je z Rakouska – zbytek pochází ze sousedních zemí.

Výrobní řada WEITZER PARKETT zahrnuje klasické plovoucí podlahy, ale i dvouvrstvé parkety s lakovaným nebo olejovaným povrchem.      Nabízí klasické přírodní odstíny ale i mořené druhy které v zajímavých a žádaných barvách rozšiřují řadu základních druhů.

TŘÍDĚNÍ

Plovoucí podlahy WP jsou tříděny do dekoru prken nebo parket a jsou vyráběny z dřevin dub, kouřený dub, buk, javor, jasan, mořené a kouřené druhy které najdete všechny vyobrazené v katalogu výrobce.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Weitzer Parkett ProStrong – lakovaný nešpinící se povrch
Povrch je Eco-Friendly a velmi odolný vůči znečištění díky 7 vrstvám polomatného UV laku. Lakovaný povrch parket odpovídá Rakouské normě C 2354 (nejvyšší ze tří možných) pro náročné použití (extrémně odolné proti poškrábání, chemicky odolné ad.).

Weitzer Parkett ProActive + – přírodní matný povrch
Kombinuje výhody lakovaného povrchu s nenáročnou péčí ProStrong se vzhledem přírodně olejovaného povrchu ProVital povrchu. Vzhled podlahy je přirozeně matný s viditelnou strukturou dřevěných pórů. Povrch rovněž vyhovuje Rakouské normě C 2354 (nejvyšší ze tří možných) pro náročné použití (extrémně odolné proti poškrábání, chemicky odolné ad.).

Weitzer Parkett ProVital – přírodní olejovaný povrch
Prakticky 100% čistý přírodní olej z rostlinných materiálů, jako je lněný olej, včelí vosk a přírodní pryskyřice, který se napouští a proniká hluboko do pórů dřeva. Výhodou této povrchové úpravy je sametově matný přírodní vzhled, který je prodyšný a v případě poškrábání i částečně opravitelný.

KATALOG WEITZER PARKETT

Katalog WEITZER PARKET 2014 – CZ

VYRTUÁLNÍ PLÁNOVAČ PODLAHY

 Zde můžete vstoupit do virtuálního výběru podlahy i interiéru kam jí umístíte . . . . . .